Prodato

Prodaja - Vila 161 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta Protaras
515 000 €
3199 €/m²
Property 44311 photo 1
Property 44311 photo 2
Property 44311 photo 3
Property 44311 photo 4
Property 44311 photo 5
Property 44311 photo 6
Property 44311 photo 7
Property 44311 photo 8
Property 44311 photo 9
Property 44311 photo 10
Property 44311 photo 11
Property 44311 photo 12
Property 44311 photo 13
  • Kod objekta 44311
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 161 m²
  • Površina placa 604 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Kipar (Kipar) | Protaras (Famagusta)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 161 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
540 000 € 4060 €/m²
  • Kod objekta 27179
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 33764
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45313
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter