Prodaja - Vila 142 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
432 000 €
3042 €/m²
Property 46077 photo 1
Property 46077 photo 2
Property 46077 photo 3
Property 46077 photo 4
Property 46077 photo 5
Property 46077 photo 6
Property 46077 photo 7
Property 46077 photo 8
  • Kod objekta 46077
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 142 m²
  • Površina placa 473 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 142 kv.m u Agia Napa. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
436 730 € 2069 €/m²
  • Kod objekta 9294
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
540 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 33796
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3098 €/m²
  • Kod objekta 49331
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 52315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter