Prodaja - Vila 500 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 000 000 €
4000 €/m²
Property 43890 photo 1
Property 43890 photo 2
Property 43890 photo 3
Property 43890 photo 4
Property 43890 photo 5
Property 43890 photo 6
Property 43890 photo 7
Property 43890 photo 8
Property 43890 photo 9
Property 43890 photo 10
Property 43890 photo 11
Property 43890 photo 12
  • Kod objekta 43890
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 600 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2017
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 500 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56075
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Kod objekta 9671
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 47671
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 35703
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Kod objekta 35366
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter