Prodaja - Vila 398 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 833 915 €
4608 €/m²
Property 45524 photo 1
Property 45524 photo 2
Property 45524 photo 3
Property 45524 photo 4
  • Kod objekta 45524
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 398 m²
  • Površina placa 845 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 398 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 46078
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Kod objekta 39824
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Kod objekta 33139
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 43890
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 204 555 € 6427 €/m²
  • Kod objekta 45609
  • Kvadratura 343 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter