100 000 €
1099 €/m²
Property 43751 photo 1
Property 43751 photo 2
Property 43751 photo 3
Property 43751 photo 4
Property 43751 photo 5
Property 43751 photo 6
Property 43751 photo 7
Property 43751 photo 8
Property 43751 photo 9
Property 43751 photo 10
Property 43751 photo 11
Property 43751 photo 12
Property 43751 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1950
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od grada: 28 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 91 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, baštu, ostavu.

Za prodaju
96 000 € 872 €/m²
  • Kod objekta 14555
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • Kod objekta 15857
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
120 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23049
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
110 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 24267
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 29141
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 30017
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 31960
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod objekta 31961
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 846 €/m²
  • Kod objekta 33544
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter