650 000 €
1081 €/m²
Property 4337 photo 1
Property 4337 photo 2
Property 4337 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 0,6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 601 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m.

Za prodaju
900 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 30174
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
810 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Investicija Za prodaju
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 38652
  • Kvadratura 635 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Preporučujemo Za prodaju
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 44215
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
780 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 46179
  • Kvadratura 12900 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 51938
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
600 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 52870
  • Kvadratura 1322 m²

Prijava za Newsletter