Prodato

Prodaja - Vila 180 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
400 000 €
2222 €/m²
Property 43251 photo 1
Property 43251 photo 2
Property 43251 photo 3
  • Kod objekta 43251
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 270 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 180 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje.

Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 2796 €/m²
  • Kod objekta 47531
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 48999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2025 €/m²
  • Kod objekta 49266
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
379 000 € 2165 €/m²
  • Kod objekta 49267
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter