Prodaja - Zemljište 3500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
52 000 €
14 €/m²
Property 42970 photo 1
Property 42970 photo 2
Property 42970 photo 3
Property 42970 photo 4
Property 42970 photo 5
Property 42970 photo 6
Property 42970 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3500 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 2897
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
75 000 €
  • Kod objekta 2948
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 3858
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
62 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 4099
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5343
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
75 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 6153
  • Kvadratura 367 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 11602
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 13980
  • Kvadratura 6903 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
65 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 15878
  • Kvadratura 1261 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
70 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 15959
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 4700 m

Prijava za Newsletter