300 000 €
2609 €/m²
Property 42575 photo 1
Property 42575 photo 2
Property 42575 photo 3
Property 42575 photo 4
Property 42575 photo 5
Property 42575 photo 6
Property 42575 photo 7
Property 42575 photo 8
Property 42575 photo 9
Property 42575 photo 10
Property 42575 photo 11
Property 42575 photo 12
Property 42575 photo 13
Property 42575 photo 14
Property 42575 photo 15
Property 42575 photo 16
Property 42575 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
250 000 € 2212 €/m²
  • Kod objekta 49652
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 49657
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 49860
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 4625 €/m²
  • Kod objekta 49912
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Investicija Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 50709
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 50913
  • Kvadratura 118 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 51027
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 3119 €/m²
  • Kod objekta 51219
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 51288
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter