Prodaja - Zemljište 9500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
250 000 € 95 000 €
10 €/m²
Property 42440 photo 1
Property 42440 photo 2
Property 42440 photo 3
Property 42440 photo 4
Property 42440 photo 5
Property 42440 photo 6
Property 42440 photo 7
Property 42440 photo 8
Property 42440 photo 9
Property 42440 photo 10
Property 42440 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9500 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
340 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 45094
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
325 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 45590
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46063
  • Kvadratura 7606 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
315 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 48867
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
320 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter