Prodaja - Zemljište 616 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
75 000 €
121 €/m²
Property 42006 photo 1
Property 42006 photo 2
Property 42006 photo 3
Property 42006 photo 4
Property 42006 photo 5
Property 42006 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 27 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 616 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
100 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 58099
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 58138
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 59230
  • Kvadratura 1757 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
100 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 60025
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 60321
  • Kvadratura 4028 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 60604
  • Kvadratura 4030 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
90 000 € 459 €/m²
  • Kod objekta 61050
  • Kvadratura 196 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
80 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61051
  • Kvadratura 1376 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
105 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 61454
  • Kvadratura 2470 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter