Prodaja - Zemljište 11875 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
1 200 000 €
101 €/m²
Property 4197 photo 1
Property 4197 photo 2
Property 4197 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11875 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
1 200 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 2648
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 200 000 € 101 €/m²
  • Kod objekta 4197
  • Kvadratura 11875 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 4692
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 200 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 11092
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 20239
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
1 000 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 26910
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
1 000 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 35368
  • Kvadratura 103500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 000 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45197
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 000 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 45198
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 48896
  • Kvadratura 11650 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter