1 200 000 €
4478 €/m²
Property 41953 photo 1
Property 41953 photo 2
Property 41953 photo 3
Property 41953 photo 4
Property 41953 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 268 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod objekta 31833
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 32688
  • Kvadratura 510 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 32783
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 33634
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 34409
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 11666 €/m²
  • Kod objekta 34802
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 34811
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 37830
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 38467
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 39168
  • Kvadratura 590 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter