Prodaja - Stan 90 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
550 000 €
6111 €/m²
Property 41930 photo 1
Property 41930 photo 2
Property 41930 photo 3
Property 41930 photo 4
Property 41930 photo 5
Property 41930 photo 6
Property 41930 photo 7
Property 41930 photo 8
Property 41930 photo 9
Property 41930 photo 10
Property 41930 photo 11
Property 41930 photo 12
Property 41930 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 21909
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
580 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 36378
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 49951
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter