Prodato

Prodaja - Stan 55 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalliteja
Na upit
Property 41902 photo 1
Property 41902 photo 2
Property 41902 photo 3
Property 41902 photo 4
Property 41902 photo 5
Property 41902 photo 6
Property 41902 photo 7
Property 41902 photo 8
Property 41902 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, roštilj.

Za prodaju
490 000 € 7101 €/m²
  • Kod objekta 59275
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 6233 €/m²
  • Kod objekta 59313
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2769 €/m²
  • Kod objekta 59735
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 60649
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 60910
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
310 000 € 1937 €/m²
  • Kod objekta 60911
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 62259
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 62425
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62428
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 62625
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter