Prodaja - Stan 592 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41446 photo 1
Property 41446 photo 2
Property 41446 photo 3
  • Kod objekta 41446
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 592 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 592 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
334 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 39251
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
588 000 € 3607 €/m²
  • Kod objekta 39253
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 39254
  • Kvadratura 248 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
827 000 € 6511 €/m²
  • Kod objekta 39432
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Kod objekta 39433
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Kod objekta 39435
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Kod objekta 39436
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 39670
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
690 000 € 4312 €/m²
  • Kod objekta 39672
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
560 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 39751
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter