Prodaja - Stan 137 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41442 photo 1
Property 41442 photo 2
Property 41442 photo 3
  • Kod objekta 41442
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 137 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 137 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
974 000 € 5975 €/m²
  • Kod objekta 46932
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 46938
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 4556 €/m²
  • Kod objekta 46939
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5670 €/m²
  • Kod objekta 46944
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 47015
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Kod objekta 47028
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Kod objekta 47030
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Kod objekta 47031
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 47061
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
236 000 € 2712 €/m²
  • Kod objekta 48367
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter