Prodaja - Stan 174 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41440 photo 1
Property 41440 photo 2
Property 41440 photo 3
  • Kod objekta 41440
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 174 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 174 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Kod objekta 45139
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Kod objekta 45141
  • Kvadratura 267 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
5 800 000 € 19205 €/m²
  • Kod objekta 45142
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Kod objekta 45146
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Kod objekta 45147
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Kod objekta 45149
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Izdavanje
od 5 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 45385
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 45387
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Kod objekta 45442
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Izdavanje
od 2 100 € 22 €/m²
  • Kod objekta 45481
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter