Prodaja - Stan 136 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41438 photo 1
Property 41438 photo 2
Property 41438 photo 3
  • Kod objekta 41438
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 136 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 136 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Kod objekta 41323
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Kod objekta 41325
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Kod objekta 41326
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Kod objekta 41327
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Kod objekta 41328
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Kod objekta 41329
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Kod objekta 41330
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Kod objekta 41331
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Kod objekta 41332
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 990 000 € 14420 €/m²
  • Kod objekta 41333
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter