Prodaja - Stan 119 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41427 photo 1
Property 41427 photo 2
Property 41427 photo 3
  • Kod objekta 41427
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 119 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Kod objekta 41362
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Kod objekta 41363
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Kod objekta 41364
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Kod objekta 41365
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Kod objekta 41366
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Kod objekta 41367
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 000 000 € 17241 €/m²
  • Kod objekta 41368
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 41369
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 41370
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 41371
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter