Prodaja - Stan 168 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41417 photo 1
Property 41417 photo 2
Property 41417 photo 3
  • Kod objekta 41417
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 168 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 168 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
790 000 € 6171 €/m²
  • Kod objekta 25037
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Kod objekta 25768
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Kod objekta 25777
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
560 000 € 6436 €/m²
  • Kod objekta 25956
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
399 000 € 2955 €/m²
  • Kod objekta 26123
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Kod objekta 26180
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Kod objekta 26181
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • Kod objekta 26183
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 26356
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 26372
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter