Prodaja - Stan 136 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41414 photo 1
Property 41414 photo 2
Property 41414 photo 3
  • Kod objekta 41414
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 136 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 136 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 46526
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
860 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 46527
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
465 000 € 3019 €/m²
  • Kod objekta 46528
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 46530
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
705 000 € 4862 €/m²
  • Kod objekta 46531
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 9900 €/m²
  • Kod objekta 46550
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
531 508 € 4392 €/m²
  • Kod objekta 46828
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
748 580 € 4678 €/m²
  • Kod objekta 46829
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
648 000 € 3724 €/m²
  • Kod objekta 46927
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
974 000 € 5975 €/m²
  • Kod objekta 46932
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter