Prodaja - Stan 118 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41401 photo 1
Property 41401 photo 2
Property 41401 photo 3
  • Kod objekta 41401
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 118 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
355 000 € 4437 €/m²
  • Kod objekta 45572
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 3282 €/m²
  • Kod objekta 45573
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
790 000 € 2791 €/m²
  • Kod objekta 45676
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
850 000 € 4047 €/m²
  • Kod objekta 45693
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 45694
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
665 500 € 3759 €/m²
  • Kod objekta 45725
  • Kvadratura 177 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 45726
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Kod objekta 45771
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
460 000 € 3194 €/m²
  • Kod objekta 45818
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 45941
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter