Prodaja - Stan 174 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41399 photo 1
Property 41399 photo 2
Property 41399 photo 3
  • Kod objekta 41399
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 174 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 174 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • Kod objekta 33840
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • Kod objekta 33867
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Kod objekta 33894
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Kod objekta 33907
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 420 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 33911
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
490 000 € 5568 €/m²
  • Kod objekta 34202
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Kod objekta 34233
  • Kvadratura 301 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 34282
  • Kvadratura 189 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
499 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 35205
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 35315
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter