Prodaja - Stan 85 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41385 photo 1
Property 41385 photo 2
Property 41385 photo 3
  • Kod objekta 41385
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 85 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
461 000 € 4852 €/m²
  • Kod objekta 49717
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 611 € 6991 €/m²
  • Kod objekta 49736
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Kod objekta 49737
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 622 € 4279 €/m²
  • Kod objekta 49738
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
410 000 € 3082 €/m²
  • Kod objekta 49789
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
577 000 € 4507 €/m²
  • Kod objekta 50002
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Kod objekta 50033
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
246 000 € 3514 €/m²
  • Kod objekta 50453
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50523
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
877 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 50531
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter