Prodaja - Stan 81 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41384 photo 1
Property 41384 photo 2
Property 41384 photo 3
  • Kod objekta 41384
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 81 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 81 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
730 000 € 4478 €/m²
  • Kod objekta 42489
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 42721
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Kod objekta 42950
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 3 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 42953
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 4 500 € 30 €/m²
  • Kod objekta 42954
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 5 500 € 30 €/m²
  • Kod objekta 42955
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Kod objekta 43628
  • Kvadratura 136 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Kod objekta 43651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
525 000 € 5526 €/m²
  • Kod objekta 43705
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
851 000 € 6211 €/m²
  • Kod objekta 44118
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter