Prodaja - Stan 81 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41370 photo 1
Property 41370 photo 2
Property 41370 photo 3
  • Kod objekta 41370
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 81 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 81 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Kod objekta 41328
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Kod objekta 41329
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Kod objekta 41330
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Kod objekta 41331
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Kod objekta 41332
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 990 000 € 14420 €/m²
  • Kod objekta 41333
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Kod objekta 41334
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Kod objekta 41335
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Kod objekta 41336
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 620 000 € 15688 €/m²
  • Kod objekta 41337
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter