Prodaja - Stan 154 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
780 000 €
5065 €/m²
Property 41278 photo 1
Property 41278 photo 2
Property 41278 photo 3
Property 41278 photo 4
Property 41278 photo 5
Property 41278 photo 6
Property 41278 photo 7
Property 41278 photo 8
Property 41278 photo 9
Property 41278 photo 10
  • Kod objekta 41278
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 154 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 154 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Kod objekta 37329
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 200 € 3641 €/m²
  • Kod objekta 37868
  • Kvadratura 206 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4968 €/m²
  • Kod objekta 38532
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 5035 €/m²
  • Kod objekta 38567
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
792 000 € 9658 €/m²
  • Kod objekta 38863
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
750 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 38958
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 39254
  • Kvadratura 248 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
827 000 € 6511 €/m²
  • Kod objekta 39432
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Kod objekta 39433
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
690 000 € 4312 €/m²
  • Kod objekta 39672
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter