Prodaja - Stan 119 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
565 000 €
4748 €/m²
Property 41269 photo 1
Property 41269 photo 2
Property 41269 photo 3
Property 41269 photo 4
Property 41269 photo 5
Property 41269 photo 6
Property 41269 photo 7
Property 41269 photo 8
Property 41269 photo 9
  • Kod objekta 41269
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 119 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
648 000 € 3724 €/m²
  • Kod objekta 46927
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 46938
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 4556 €/m²
  • Kod objekta 46939
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5670 €/m²
  • Kod objekta 46944
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 47015
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 48572
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
690 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 48936
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 5917 €/m²
  • Kod objekta 49050
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 49253
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 6382 €/m²
  • Kod objekta 49491
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter