Prodaja - Stan 88 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
520 000 €
5909 €/m²
Property 41266 photo 1
Property 41266 photo 2
Property 41266 photo 3
Property 41266 photo 4
Property 41266 photo 5
  • Kod objekta 41266
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 88 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 26356
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
560 000 € 450 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 29332
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
672 500 € 8406 €/m²
  • Kod objekta 29388
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
747 000 € 8300 €/m²
  • Kod objekta 29393
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
767 500 € 8527 €/m²
  • Kod objekta 29394
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 3293 €/m²
  • Kod objekta 31658
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 6200 €/m²
  • Kod objekta 31988
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 31993
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 7558 €/m²
  • Kod objekta 32708
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
635 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 32998
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter