Prodaja - Poslovni prostor 126 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
750 000 €
5952 €/m²
Property 40735 photo 1
Property 40735 photo 2
Property 40735 photo 3
Property 40735 photo 4
Property 40735 photo 5
Property 40735 photo 6
  • Kod objekta 40735
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 126 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 126 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
750 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 40735
  • Kvadratura 126 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
945 000 € 4655 €/m²
  • Kod objekta 42753
  • Kvadratura 203 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 100 000 € 7189 €/m²
  • Kod objekta 44296
  • Kvadratura 153 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
990 000 € 7071 €/m²
  • Kod objekta 44800
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 000 000 € 4830 €/m²
  • Kod objekta 50520
  • Kvadratura 207 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter