Prodato

Prodaja - Poslovni prostor 1800 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 407 photo 1
Property 407 photo 2
Property 407 photo 3
Property 407 photo 4
Property 407 photo 5
Property 407 photo 6
Property 407 photo 7
Property 407 photo 8
Property 407 photo 9
Property 407 photo 10
Property 407 photo 11
Property 407 photo 12
Property 407 photo 13
Property 407 photo 14
Property 407 photo 15
Property 407 photo 16
Property 407 photo 17
Property 407 photo 18
Property 407 photo 19
Property 407 photo 20
  • Kod objekta 407
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 1800 m²
  • Površina placa 1200 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1800 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, parking.

Slične ponude

Izdavanje
od 700 € /mesečno 4 €/m²
  • Kod objekta 35155
  • Kvadratura 162 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
127 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 35181
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
97 000 € 4217 €/m²
  • Kod objekta 35485
  • Kvadratura 23 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Izdavanje
od 10 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35793
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
930 000 € 3049 €/m²
  • Kod objekta 39106
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
490 000 € 1794 €/m²
  • Kod objekta 40542
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
300 000 € 714 €/m²
  • Kod objekta 40841
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
215 000 € 1235 €/m²
  • Kod objekta 40867
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
35 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 41162
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Izdavanje
od 350 € 10 €/m²
  • Kod objekta 41597
  • Kvadratura 33 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter