Prodaja - Zemljište 1672 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
897 €/m²
Property 40660 photo 1
Property 40660 photo 2
Property 40660 photo 3
  • Kod objekta 40660
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1672 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1672 kv.m. u Limasol. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 250 000 € 254 €/m²
  • Kod objekta 24047
  • Kvadratura 4920 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 500 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 28895
  • Kvadratura 10257 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
2 100 000 € 396 €/m²
  • Kod objekta 37035
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 500 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 40660
  • Kvadratura 1672 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 700 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 40677
  • Kvadratura 15600 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 750 000 € 344 €/m²
  • Kod objekta 40838
  • Kvadratura 5087 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 280 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 41151
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
2 200 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 41991
  • Kvadratura 9421 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 700 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42866
  • Kvadratura 46824 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter