Prodaja - Vila 270 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Sani
Na upit
Property 406 photo 1
Property 406 photo 2
Property 406 photo 3
Property 406 photo 4
Property 406 photo 5
Property 406 photo 6
Property 406 photo 7
Property 406 photo 8
Property 406 photo 9
Property 406 photo 10
Property 406 photo 11
Property 406 photo 12
Property 406 photo 13
Property 406 photo 14
Property 406 photo 15
  • Kod objekta 406
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 270 m²
  • Površina placa 2600 m²
  • Region Kasandra (Halkidiki)
  • Mesto Sani (Kasandra) | Halkidiki (Makedonija)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 5
  • Ostale pogodnosti: Телеконтроль входа, кондиционеры в каждой комнате, отопление, кухонная мебель и деревянные шкафы, кладовая в подвале 15 кв.м.
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 270 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Vila Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, grejanje, ostavu.

 Vila je okružena borovom šumom, a vrhunska plaža udaljena je samo pet minuta vožnje. Popust važi do kraja meseca.

Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 47757
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 47794
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 48923
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
620 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 49745
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 2792 €/m²
  • Kod objekta 49746
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 650 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 50186
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
600 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 53204
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 53205
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 4394 €/m²
  • Kod objekta 54437
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2249 €/m²
  • Kod objekta 54619
  • Kvadratura 289 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter