Prodato

Prodaja - Zemljište 400 m² na Tasosu

Grčka Makedonija Prefektura Kavala Tasos
Na upit
Property 4018 photo 1
Property 4018 photo 2
Property 4018 photo 3
Property 4018 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.

Za prodaju
500 000 € 609 €/m²
  • Kod objekta 60800
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
160 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 60809
  • Kvadratura 1327 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
950 000 € 254 €/m²
  • Kod objekta 60812
  • Kvadratura 3734 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
20 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 61251
  • Kvadratura 998 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
800 000 € 471 €/m²
  • Kod objekta 62894
  • Kvadratura 1696 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
500 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 62895
  • Kvadratura 2113 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
150 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 62922
  • Kvadratura 731 m²
  • Udaljenost od mora 90 m

Prijava za Newsletter