90 000 €
13 €/m²
Property 40123 photo 1
Property 40123 photo 2
Property 40123 photo 3
Property 40123 photo 4
Property 40123 photo 5
Property 40123 photo 6
Property 40123 photo 7
Property 40123 photo 8
Property 40123 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7300 m
  • Udaljenost od grada: 4,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6705 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 254 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
110 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56431
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57162
  • Kvadratura 1471 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
105 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 60258
  • Kvadratura 7018 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
115 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62016
  • Kvadratura 5343 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
95 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62020
  • Kvadratura 4014 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
105 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 64280
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 2470 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m

Prijava za Newsletter