270 000 €
135 €/m²
Property 40101 photo 1
Property 40101 photo 2
Property 40101 photo 3
Property 40101 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 70 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 3225
  • Kvadratura 4862 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
270 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19902
  • Kvadratura 7497 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 22520
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 33151
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
270 000 € 135 €/m²
  • Kod objekta 40101
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
270 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51089
  • Kvadratura 7642 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63974
  • Kvadratura 13750 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter