Prodato
Property 39961 photo 1
Property 39961 photo 2
Property 39961 photo 3
Property 39961 photo 4
Property 39961 photo 5
Property 39961 photo 6
Property 39961 photo 7
Property 39961 photo 8
Property 39961 photo 9
Property 39961 photo 10
Property 39961 photo 11
Property 39961 photo 12
Property 39961 photo 13
Property 39961 photo 14
Property 39961 photo 15
Property 39961 photo 16
Property 39961 photo 17
Property 39961 photo 18
Property 39961 photo 19
Property 39961 photo 20
Property 39961 photo 21
Property 39961 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, travnjak.

Za prodaju
185 000 € 2846 €/m²
  • Kod objekta 63755
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 63889
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 63948
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 63975
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 2673 €/m²
  • Kod objekta 64081
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64132
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64243
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64244
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64479
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 64599
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter