Cena od 2 700 000 €
5567 €/m²
Property 36966 photo 1
Property 36966 photo 2
Property 36966 photo 3
Property 36966 photo 4
Property 36966 photo 5
Property 36966 photo 6
Property 36966 photo 7
Property 36966 photo 8
Property 36966 photo 9
Property 36966 photo 10
Property 36966 photo 11
Property 36966 photo 12
Property 36966 photo 13
Property 36966 photo 14
Property 36966 photo 15
Property 36966 photo 16
Property 36966 photo 17
Property 36966 photo 18
Property 36966 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 485 kv.m u Larnaka. Vila se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 6 kupatila, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, garaža, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Kod objekta 19768
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Kod objekta 23664
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Kod objekta 23669
  • Kvadratura 676 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 200 000 € 11149 €/m²
  • Kod objekta 25505
  • Kvadratura 287 m²
Za prodaju
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Kod objekta 36966
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter