Prodato

Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
280 000 €
56 €/m²
Property 38868 photo 1
Property 38868 photo 2
Property 38868 photo 3
Property 38868 photo 4
Property 38868 photo 5
Property 38868 photo 6
Property 38868 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
400 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 3925
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
375 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 3960
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
300 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 4630
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
230 000 € 165 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 4997
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
320 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 5081
  • Kvadratura 4268 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Preporučujemo Za prodaju
270 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 5232
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
300 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 6149
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8799
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
290 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 8990
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
230 000 € 247 €/m²
  • Kod objekta 9525
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 35 m

Prijava za Newsletter