700 000 €
4321 €/m²
Property 38732 photo 1
Property 38732 photo 2
Property 38732 photo 3
Property 38732 photo 4
Property 38732 photo 5
Property 38732 photo 6
Property 38732 photo 7
Property 38732 photo 8
Property 38732 photo 9
Property 38732 photo 10
Property 38732 photo 11
Property 38732 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2015
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 162 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 62432
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 64174
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod objekta 64242
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 64856
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
695 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65652
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter