200 000 €
769 €/m²
Property 38345 photo 1
Property 38345 photo 2
Property 38345 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1989
  • Godina renoviranja: 2004
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 6700 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 260 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Kod objekta 39619
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
270 000 € 1227 €/m²
  • Kod objekta 43996
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
240 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 46653
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 50485
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 947 €/m²
  • Kod objekta 51752
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 2056 €/m²
  • Kod objekta 52977
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1036 €/m²
  • Kod objekta 54333
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 56043
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 56475
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter