Prodato

Prodaja - Stan 83 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna
270 000 €
3253 €/m²
Property 3804 photo 1
Property 3804 photo 2
Property 3804 photo 3
Property 3804 photo 4
Property 3804 photo 5
Property 3804 photo 6
Property 3804 photo 7
Property 3804 photo 8
Property 3804 photo 9
Property 3804 photo 10
Property 3804 photo 11
Property 3804 photo 12
Property 3804 photo 13
  • Kod objekta 3804
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 83 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Južna (Atika)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod objekta 61523
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 260 000 € 5777 €/m²
  • Kod objekta 61662
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61719
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 62029
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 62134
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62178
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter