Prodaja - Stan 77 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
421 974 €
5480 €/m²
Property 37031 photo 1
Property 37031 photo 2
Property 37031 photo 3
Property 37031 photo 4
Property 37031 photo 5
  • Kod objekta 37031
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 77 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 77 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 18005
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
451 998 € 9224 €/m²
  • Kod objekta 36942
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 263 € 8299 €/m²
  • Kod objekta 36943
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
422 500 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 37004
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 850 € 3397 €/m²
  • Kod objekta 37009
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 200 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 45659
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
366 000 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 51966
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter