Prodato

Prodaja - Stan 110 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
185 000 €
1682 €/m²
Property 369 photo 1
Property 369 photo 2
Property 369 photo 3
Property 369 photo 4
Property 369 photo 5
Property 369 photo 6
Property 369 photo 7
Property 369 photo 8
  • Kod objekta 369
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 110 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 2: гостиная с кухней, 2 спальни, ванная, огромный балкон, кладовая
  • Ostale pogodnosti: за 20000 евро можно приобрести крытый паркинг
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, lift.

Za prodaju
270 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 49657
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Investicija Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50423
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 50492
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 50635
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
215 000 € 2828 €/m²
  • Kod objekta 50642
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 50709
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 51269
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 51563
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
248 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 51568
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter