Prodato

Prodaja - Stan 110 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
220 000 €
2000 €/m²
Property 368 photo 1
Property 368 photo 2
Property 368 photo 3
Property 368 photo 4
Property 368 photo 5
Property 368 photo 6
Property 368 photo 7
Property 368 photo 8
Property 368 photo 9
  • Kod objekta 368
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 110 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 2: салон с кухней, 2 спальни, туалет и туалет с ванной.
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
300 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 42575
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 42639
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2253 €/m²
  • Kod objekta 42667
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 42737
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 42738
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 600 € 5936 €/m²
  • Kod objekta 42851
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
260 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 43012
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 43234
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 44198
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter