290 000 €
1933 €/m²
Property 36771 photo 1
Property 36771 photo 2
Property 36771 photo 3
Property 36771 photo 4
Property 36771 photo 5
Property 36771 photo 6
Property 36771 photo 7

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 150 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2181 €/m²
  • Kod objekta 56651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 56786
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 59096
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 62278
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 64868
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 3602 €/m²
  • Kod objekta 65002
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter