1 000 000 €
125 €/m²
Property 35665 photo 1
Property 35665 photo 2
Property 35665 photo 3
Property 35665 photo 4
Property 35665 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 35
  • Udaljeno od mora: 360 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 2800 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
1 000 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 7097
  • Kvadratura 6822 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 200 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 21930
  • Kvadratura 105000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
900 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 22207
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 35665
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
900 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 50142
  • Kvadratura 8628 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
1 000 000 € 493 €/m²
  • Kod objekta 57341
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59594
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter