Prodaja - Stan 172 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
499 000 €
2901 €/m²
Property 35205 photo 1
Property 35205 photo 2
Property 35205 photo 3
Property 35205 photo 4
Property 35205 photo 5
Property 35205 photo 6
Property 35205 photo 7
Property 35205 photo 8
Property 35205 photo 9
Property 35205 photo 10
Property 35205 photo 11
Property 35205 photo 12
Property 35205 photo 13
Property 35205 photo 14
Property 35205 photo 15
Property 35205 photo 16
Property 35205 photo 17
  • Kod objekta 35205
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 172 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Broj soba: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 172 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, 3 WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Kod objekta 41713
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Kod objekta 41716
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
545 000 € 4067 €/m²
  • Kod objekta 41721
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
570 000 € 3725 €/m²
  • Kod objekta 41724
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 9393 €/m²
  • Kod objekta 41728
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
460 000 € 3216 €/m²
  • Kod objekta 41881
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 3801 €/m²
  • Kod objekta 42023
  • Kvadratura 196 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 3692 €/m²
  • Kod objekta 42258
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 11224 €/m²
  • Kod objekta 42315
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
735 000 € 8546 €/m²
  • Kod objekta 42316
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter