534 000 €
1978 €/m²
Property 34923 photo 1
Property 34923 photo 2
Property 34923 photo 3
Property 34923 photo 4
Property 34923 photo 5
Property 34923 photo 6
Property 34923 photo 7
Property 34923 photo 8
Property 34923 photo 9
Property 34923 photo 10
Property 34923 photo 11
Property 34923 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 8
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26,2 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 270 kv.m na Kritu. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

For sale is a building with 8 apartments in Piskopiano village. The property consists of two studio flats and four apartments with a separate bedroom. Many of the flats have sea views. The property is set on a lot 900 sq.m. approximately and has a nice green garden.

The area has shops, restaurants and any other amenities! Sandy beach is just 5 minutes drive away!

Za prodaju
534 000 € 1977 €/m²
  • Kod objekta 34923
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
450 000 € 809 €/m²
  • Kod objekta 35842
  • Kvadratura 556 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Kod objekta 38411
  • Kvadratura 403 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
460 000 € 794 €/m²
  • Kod objekta 38586
  • Kvadratura 579 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
430 000 € 1303 €/m²
  • Kod objekta 40095
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
500 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 41550
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
499 000 € 3514 €/m²
  • Kod objekta 41752
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • Kod objekta 45972
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
480 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 48438
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
430 000 € 2986 €/m²
  • Kod objekta 63434
  • Kvadratura 144 m²
  • Udaljenost od mora 70 m

Prijava za Newsletter